İstanbul Dekorasyon

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Dekorasyon deyince aklımıza ilk gelen yaşam alanlarımızı yenilemek değil, yaşam alanlarımıza bir bütünlük katmaktır. Bu bütünlüğü sağlarken de; kalite, konfor ve estetiğe önem veren firmalarla birlikte yol almak, işi işinin ehli firmalara bırakmak aldığımız yolu tamamlamak demektir.

İstanbul Dekorasyon 30 yıldır mekanlarınızın sizi yansıtan ve huzur bulduğunuz alanlar olabilmesi için çalışmaktadır. Evinizin, ofisinizin ve tüm yaşam alanlarınıza kişiliğinizi yansıtan İstanbul Dekorasyon; modern, kantri, klasik ve spor tarza profesyonellikle kombinleri ile hayatınıza güzellik katmaktadır.

İstanbul Dekorasyon bir mekanın tüm özellikleriyle bir konsept halinde yenilenmesi işini; uzun yıllardır yapmış ve zaman içinde kalite çıtasını teknoloji ve uluslararası trendlerin de gelişimiyle paralel olarak sürekli yukarı taşımayı bilmiştir.

“Kaliteyi; profesyonelce mekana bakarak doğru bir şekilde uygulamak kalite ile ergonominin, şıklık ile rahatlığın birleştiği noktadır İstanbul Dekorasyon…Bu da bizim işimiz”…diyen İstanbul Dekorasyon Ankara Siteler’de ki bünyesinde siz kahvenizi içerken, ekibimiz de sevdiklerinizle her dakikasını yaşamaktan keyif alacağınız mekanınızı tasarlasın…

İstanbul Dekorasyon Yönetimi